Bankalarİhtiyaç Kredileri

Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır Burada

Kolay Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Belgesiz Kredi?

Belgesiz kredi veren bankalar; Enpara, Odeabank, ING Bank, Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası TEB ve Aktif Bank gibi bankalardır. Belgesiz kredi veren bankalar ev hanımlarına ve öğrenciye herhangi bir belge ya da kefil talep etmeden, en uygun faiz oranları ile düşük miktarda kolay kredi vermektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir belgesiz kredi veren bazı bankalar şunlardır:

  • Enpara; gelir belgesiz olarak kişilere 60.000 TL’ye kadar kredi vermektedir ve bu kredi için kişilere 60 aya varan vade seçeneği sunmaktadır.
  • CEPTETEB; gelir belgesiz olarak kişilere 40.000 TL’ye kadar kredi vermektedir ve bu kredi için kişilere 60 aya varan vade seçeneği sunmaktadır.
  • Aktif Bank; N Kolay Kredi adı altında kişilere gelir belgesiz kredi olarak 40.000 TL’ye kadar kredi vermektedir ve 60 aya varan vade seçeneği sunmaktadır.
  • Akbank; gelir belgesiz olarak kişilere 40.000 TL’ye kadar kredi vermektedir ve kişilere 60 aya varan vade seçeneği sunmaktadır.

Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaların Değerlendirme Kriterleri Nelerdir?

Kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankaların değerlendirme kriterleri şunlardır:

  • Gelir belgesiz kredi veren bankalar kişilerin kredi notuna bakmaktadır. Bankalar kredi notuna göre kişileri risk gruplarına ayırmaktadır ve kişilerin kredi notunun yüksek olması durumunda; kendilerinden herhangi bir belge veya kefil talep etmeden onlara kredi vermektedir.
  • Kişilere gelir belgesiz kredi veren bankalar; e-devlet üzerinden kişilerin SGK verilerini incelemektedir. Dolayısı ile kişiden herhangi bir gelir belgesi talep etmiyor olmasına karşın, kişinin gelir durumu ile ilgili bilgi sahibi olmaktadır.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün