Bankalar

Gelir Belgesiz Şartsız Anında Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı

Anında Kredi Kartı?

Anında kredi kartı veren bazı bankalar şunlardır:

  • Ziraat Bankası
  • Akbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Garanti Bankası
  • İş Bankası
  • ING Bank

Anında kredi kartı veren bankalar; kişilerin ilgili banka şubesine gitmesine gerek kalmadan kredi kartı vermektedir. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık ile başvuru yaptıktan sonra kişilerin başvurularının olumlu değerlendirilmesi durumunda; banka kişiler ile iletişime geçerek, kredi kartlarını adreslerine göndermektedir.

Garanti Bankası Anında Kredi Kartı?

Garanti Bankası anında kredi kartı veren bir bankadır ve kişilerin başvurularını internet bankacılığı ile veya mobil bankacılık ile yapabilmeleri mümkündür. Garanti Bankası’nın web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu menüsünden kişilerin bir form doldurmaları gereklidir. Ardından kişilerin başvuruları kısa süre içerisinde değerlendirilmektedir. Eğer kişilerin kredi kartı almalarının önünde bir engel yok ise; kişiler anında Garanti Bankası tarafından aranmaktadır ve belirttikleri adreslerine kredi kartları gönderilmektedir. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapan kişilere; akdi faizi %2.25 olan ve gecikme faizi %2.75 olan Bonus Kart vermektedir.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi Kartı?

Yapı Kredi Bankası anında kredi kartı veren bankalardan biridir ve internet bankacılığı ile, mobil bankacılık ile veya SMS aracılığı ile başvuru yapabilmek mümkündür. World, Adios ve Play olmak üzere farklı kredi kartı türüne sahip olan Yapı Kredi Bankası; kişilere akdi faizi %2.25 olan ve gecikme faizi %2.75 olan kredi kartları vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün