Bankalarİhtiyaç Kredileri

PTT İhtiyaç Kredisi Başvurusu Hesaplama Faiz Oranları

PTT İhtiyaç Kredisi Hesaplama?

PTT ihtiyaç kredisi; kişilerden herhangi bir kefil talep edilmeden verilen bir kredidir. PTT ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin PTT şubelerine giderek başvuru formunu doldurmaları gereklidir. PTT şubelerinden bir başvuru formu doldurarak, kişilerin aynı gün içerisinde kredilerini alabilmeleri mümkündür. PTT ihtiyaç kredisi faiz oranları %2.61 ile %2.71 arasında değişen faiz oranları ile kredi vermektedir.

PTT İhtiyaç Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

PTT ihtiyaç kredisinin özellikleri şunlardır:

  • Aktif Bank PTT ihtiyaç kredisi adı altında 30.000 TL’ye kadar kredi verebilmektedir.
  • PTT’nin verdiği ihtiyaç kredisi için 60 aya varan vade seçeneği sunulmaktadır.
  • PTT’den ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin aldıkları kredilere faiz oranları uygulanan aylık faiz oranı, %2.71’dir.
  • PTT ihtiyaç kredisi alan kişilerden; aldıkları kredi miktarına göre değişiklik göstermek ile birlikte; 6.75 TL ile 150 TL arasında kredi almaktadır.

PTT İhtiyaç Kredisi Hesaplama?

PTT ihtiyaç kredisi hesaplama örnekleri şunlardır:

  • PTT’den 60 ay vade ile 30.000 TL kredi alan bir kişinin aldığı krediye uygulanan aylık faiz oranı %2.71 olmaktadır ve aylık taksit olarak 1.143,17 TL ödemesi beklenmektedir. Ayrıca kişiden 150 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
  • PTT’den 48 ay vade ile 30.000 TL kredi alan bir kişinin aldığı krediye uygulanan aylık faiz oranı %2.71 olmaktadır ve aylık taksit olarak 1.243,14 TL ödemesi beklenmektedir. Ayrıca kişiden 150 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün