Bankalarİhtiyaç Kredileri

Ziraat Bankası Emekliye Kredi En Düşük Faizli

Emekliye Kredi

Ziraat Bankası Emekliye Kredi?

Ziraat Bankası emekliye kredi verirken problem çıkartmayan nadir bankalar dandır. Ziraat Bankası emekliye kredi verirken; kişinin emekli olduğunu kanıtlayan emeklilik belgesini talep etmektedir. Ayrıca Ziraat Bankası, emekliler için özel kredi kampanyaları hazırlamıştır ve bu kampanyalardan yararlanmak isteyen emeklilerin hali hazırda maaşlarını Ziraat Bankasından alıyor olması gereklidir.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Ziraat Bankası emekli kredisi başvurusu için gerekli belgeler şunlardır:

  • Ziraat Bankasından emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin kimlik belgeleri gereklidir. Kimlik belgelerinin üzerinde T.C. kimlik numaraları olmalıdır.
  • Ziraat Bankasından emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin 6 adet vesikalık fotoğrafları gereklidir.
  • Ziraat Bankasından emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin adreslerini teyit edebilmek amacı ile ikametgah belgesi gereklidir.
  • Ziraat Bankasından emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin emekliliklerini kanıtlayacak olan emeklilik belgeleri gereklidir.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Hesaplama Örneği

Ziraat Bankası emekli kredisi hesaplama örnekleri şunlardır:

  • Ziraat Bankasından 60 ay vade ile 20.000 TL tüketici kredisi alan bir emekli; aylık %1.49 faiz oranı ile birlikte, 546.21 TL taksit ödemelidir. Ayrıca kişinin 100 TL kredi tahsis ücreti ödemesi gereklidir.
  • Ziraat Bankasından 120 ay vade ile 100.000 TL konut kredisi alan bir emekli; aylık %0.99 faiz oranı ile birlikte, 1.427,78 TL taksit ödemelidir. Ayrıca kişinin 500 TL kredi tahsis ücreti ödemesi gereklidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün